Przychodnia

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska powstała w 1990 na bazie nieetatowego ambulatorium jednostki wojskowej w Powidzu. Organem założycielskim i nadzorczym jest Ministerstwo Obrony Narodowej , jednak od czasu przemian w służbie zdrowia od 1999 roku jest samodzielnym publicznym ZOZ-em. Dzięki temu z naszej opieki mogą korzystać wszyscy obywatele a nie tylko „mundurowi„ jak to było wcześniej. Ponieważ jesteśmy jedyną placówką medyczną całkowicie publiczną w Witkowie i dzięki zasadzie „non profit” wszystkie nasze zyski są dobrem publicznym, inwestowanym w dalszy rozwój Przychodni.

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ w Witkowie serdecznie zaprasza do skorzystania z możliwości zapisu do lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowej oraz położnej środowiskowej w naszej Przychodni. Zapewniamy wizyty domowe. Nigdy nie spotkają się Państwo z odmową przyjęcia. Pacjenci jednak nie wiedzą, że aby zmienić lekarza POZ wystarczy wypełnić tylko jeden dokument „Deklarację przystąpienia”.

Gwarantujemy szeroką gamę dodatkowych świadczeń medycznych w jednym miejscu tj. pracownie: radiologiczna, audiometryczna, ultrasonograficzna, spirometryczna, laboratorium analityczne, gabinet zabiegowy oraz transport medyczny.

W przypadku konieczności skierowania na konsultację specjalistyczną zapewniamy Państwu pierwszeństwo w dotarciu do naszych lekarzy specjalistów: okulisty, laryngologa, neurologa, chirurga, ortopedy, ginekologa, dermatologa, psychiatry, urologa, stomatologa oraz psychologa.

Ponadto prowadzimy działalność komercyjną w zakresie badań dla pracowników ochrony, osób ubiegających się o pozwolenie na broń, kierowców oraz pełno profilowe badania pracownicze. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, solidności i sprawności z naszych usług korzysta wiele osób z całego województwa.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy ewenementem w skali kraju, by w takiej małej miejscowości jak Witkowo był tak szeroki dostęp do wysokospecjalistycznych usług publicznej służby zdrowia.

 

Skip to content